СПЕЦИФІКАЦІЯ ПОСЛУГИ ОРЕНДИ ВИДІЛЕНОГО ФІЗИЧНОГО СЕРВЕРА «БІЗНЕС PRO»


ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЯ?

Для підключення до послуги оренди виділеного фізичного сервера «БІЗНЕС PRO» необхідно першочергово ознайомитися з умовами даного документу. В разі, якщо Вас задовольняють технічні характеристики, обсяг сервісу та умови надання послуги, будь ласка, зв’яжіться за допомогою електронної пошти або телефону зі спеціалістами відділу продажу СП ТОВ «Інфоком» для укладання договору.

Послуга доступна для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Оплата здійснюється за готівковим та безготівковими розрахунками, вартість послуги включає ПДВ 20%.

ПАРАМЕТРИ СЕРВЕРА (ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ)

Обладнання, що розміщене в нашому ЦОД, відзначається в першу чергу високою якістю, що гарантує надійну безперебійну роботу та високу продуктивність. У складі серверних систем використовуються виключно найякісніші з доступних сьогодні на ринку компонентів.

ЦОД Інфоком пропонує новий стандарт якості на ринку виділених фізичних серверів.

 

СЕРВЕРНІ РІШЕННЯ «BUSINESS PRO»
Центральний процесор Intel Xeon E3-1225
Оперативна пам'ять8 GB DDR3 RAM
Жорсткий диск500 GB WD Caviar Black|Blue Series
Підключення до мережі 2x100|1000Mбіт/с Ethernet
Інтернет-підключення

30 Мбіт/с (Україна та світ без обмежень по обсягу трафіку)

IP-адреси 4 IP-адреси

 

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ СЕРВЕРНОГО РІШЕННЯ

Платформа БІЗНЕС PRO готова до вирішення значних за обсягом задач і забезпечення високого рівня надійності. БІЗНЕС PRO передбачає оснащення спеціалізованими серверними компонентами та дає змогу розгортати системи 1С та подібні до нього, організовувати віртуальний офіс, а також може використовуватися як високопродуктивна віддалена робоча станція.

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Пакет додаткових послуг від Інфокому передбачає рівень обслуговування, який раніше був доступний лише для великих компаній. Базовий пакет сервісних послуг можна замовити і в іншому дата-центрі, проте його місячна вартість складе не менше, ніж коштує власне оренда сервера.

СЕРВЕРНІ РІШЕННЯ «БІЗНЕС PRO»
Життєзабезпечення
МоніторингЦілодобова автоматична перевірка працездатності обладнання
Безперебійне живленняКомплексна система забезпечення безперебійного енергоживлення
Резервне сховище даних 100 ГБайт
Оперативна заміна обладнання Протягом 30 хв після виходу з ладу основного обладнання

Підтримка

24/7/365 Цілодобова гаряча лінія та оперативні консультації фахівців ТОВ СП «Інфоком»
IP KVM За запитом клієнта

 

ТАРИФИ

Рекомендована вартість послуги становить 1550 гривень на місяць. При укладанні довгострокової угоди (тривалість понад 1 рік) клієнтам пропонуються індивідуальні знижки.