СПЕЦИФІКАЦІЯ ПОСЛУГИ ОРЕНДИ ВИДІЛЕНОГО ФІЗИЧНОГО СЕРВЕРА
«ATOM СТАРТ»


ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЯ?

Для підключення до послуги оренди виділеного фізичного сервера «Atom СТАРТ» необхідно першочергово ознайомитися з умовами даного документу. В разі, якщо Вас задовольняють технічні характеристики, обсяг сервісу та умови надання послуги, будь ласка, зв’яжіться за допомогою електронної пошти або телефону зі спеціалістами відділу продажу СП ТОВ «Інфоком» для укладання договору.

Послуга доступна для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Оплата здійснюється за готівковим та безготівковими розрахунками, вартість послуги включає ПДВ 20%.

ПАРАМЕТРИ СЕРВЕРА (ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ)

Обладнання, що розміщене в нашому ЦОД, відзначається в першу чергу високою якістю, що гарантує надійну безперебійну роботу та високу продуктивність. У складі серверних систем використовуються виключно найякісніші з доступних сьогодні на ринку компонентів.

ЦОД Інфоком пропонує новий стандарт якості на ринку виділених фізичних серверів.

 

СЕРВЕРНІ РІШЕННЯ «ATOM СТАРТ»
Центральний процесор Intel Atom D525
Оперативна пам'ять2 GB DDR3 RAM
Жорсткий диск320 GB WD Caviar Black|Blue Series
Підключення до мережі 100Mбіт/с Ethernet
Інтернет-підключення 10 Mбіт/с (Украина та світ без обмежень по обсягу трафіку)
IP-адреси 2 IP-адреси

 

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ СЕРВЕРНОГО РІШЕННЯ

Платформа ATOM СТАРТ може використовуватися для підтримки різних IT-рішень та є дуже ефективним інструментом для успішної роботи малого бізнесу. Веб-сайти, бази даних, віртуальна ІР-АТС, віртуальні робочі місця, сховище даних, офісний сервер – ось лише невеликий перелік можливостей серверного рішення ATOM СТАРТ.

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Пакет додаткових послуг від Інфокому передбачає рівень обслуговування, який раніше був доступний лише для великих компаній. Базовий пакет сервісних послуг можна замовити і в іншому дата-центрі, проте його місячна вартість складе не менше, ніж коштує власне оренда сервера.

СЕРВЕРНІ РІШЕННЯ «ATOM СТАРТ»
Життєзабезпечення
МоніторингЦілодобова автоматична перевірка працездатності обладнання
Безперебійне живленняКомплексна система забезпечення безперебійного енергоживлення
Резервне сховище даних 20 ГБайт
Оперативна заміна обладнання Протягом 30 хв після виходу з ладу основного обладнання

Підтримка

24/7/365 Цілодобова гаряча лінія та оперативні консультації фахівців ТОВ СП «Інфоком»
IP KVM За запитом клієнта

ТАРИФИ

Рекомендована вартість послуги становить 300 гривень на місяць. При укладанні довгострокової угоди (тривалість понад 1 рік) клієнтам пропонуються індивідуальні знижки.